Grup Şirketleri

Post Title
Show Hipermarketleri

Show Hipermarketler zinciri 1988 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Uygun fiyata yüksek kalite mottosuyla hareket eden Show Hipermarketler kısa sürede modern perakende hizmetin önemli markalarından biri haline gelmiştir. Bu alandaki başarısını; kaliteli ürün anlayışı, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi gibi konulara gösterdiği özene borçlu olduğunu bilen Show Hipermarketler; müşteri mutluluğunu her zaman birinci planda tutmuş, bunun ödülünü de sürekli artan bir başarı grafiği sergileyerek kurulduğu günden bugüne başarıyla almıştır.

Post Title
Show Yapı

1998 yılında Show Hipermarketler zincir mağazaları ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de adımızı duyurarak çıktığımız memnuniyet ve kalite odaklı hizmet hayatımıza 2005 yılında Show Yapı’yı kurarak devam ettik. İnşaat sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren inşa ettiğimiz modern projelerimizle ekonomiye katkıda bulunuyoruz hem de yenilikçi projelerimizle Türkiye’nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyoruz. Bugün Show Yapı olarak merkez binamızda öz kaynaklarımızı kullanarak yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

Post Title
Luxera Gayrimenkul Geliştirme İnşaat A.Ş.

Show Yapı’nın mimari ruhunu yansıtan Luxera Residence’ın ilham olmasıyla kurulan Luxera Gayrimenkul Geliştirme İnşaat A.Ş. lüksün karşılığını herkese sunmak için 2015 yılında hizmet vermeye başladı. İnşaat sektöründe her metrekaresinden keyif alınan, kullanışlı alanlar inşa etmeyi amaçlayan şirketimiz kazanmaya çağıran projeleriyle, geleceğe gülümsemek isteyen herkese yatırım fırsatları sunuyor.