Tarihçe

Biz Kimiz ?

1998 yılında Show Hipermarketler zincir mağazaları ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de adımızı duyurarak çıktığımız memnuniyet ve kalite odaklı hizmet hayatımıza 2005 yılında Show Yapı’yı kurarak devam ettik. İşte bu bilinç ve hizmet etme arzusunu 2005 yılında Show Yapı ile inşaat sektörüne taşıdık ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu projeleri Show Yapı kalitesiyle sunmaya başladık.

Kuruluşundan itibaren birçok projeyi başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmış olan Show Yapı; proje aşamasından başlayarak, gayrimenkul geliştirme, projelendirme, imalat yönetimi, inşaat ve perakende satış alanlarında yüksek kalitede iş yaparak faaliyet göstermektedir. 2005 yılından itibaren özel kişi ve kuruluşlar ile irili ufaklı birçok projeye başarıyla imza atan Show Yapı, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı dönemde giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır.

Image Title

İnşaat sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren inşa ettiğimiz modern projelerimizle ekonomiye katkıda bulunuyoruz hem de yenilikçi projelerimizle Türkiye’nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyoruz. Bugün Show Yapı olarak 60 kişilik idari kadromuzla İstanbul Sefaköy’deki merkez binamızda öz kaynaklarımızı kullanarak yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

Show Hipermarketleri ile başlayan ve Show Yapı ile devam eden başarılı yolculuğumuz günümüze kadar devam etmiş olup, bundan sonra da müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite kriterleri göz önünde bulundurularak artan bir hızda devam edecektir.